106 ویدئوپروژکتور و بردهوشمند دبیرستان فرزانگان2
ویدئوپروژکتور و بردهوشمند دبیرستان فرزانگان2
عضویت در خبرنامه
 

سیستم ویدئو کنفرانس چیست؟

مزایا و کاربردهای ویدئوکنفرانس

لابراتوار زبان

 

دیتا پروژکتور, دوربین مداربسته, برد هوشمند, سیستم کنفرانس, هوشمند سازی مدارس, وایتبرد هوشمند, هوشمند سازی, تابلو اطلاع رسانی

   

 

 پروژه های انجام شده 

۱۳۴۸/۱۰/۱۱ ویدئوپروژکتور و بردهوشمند دبیرستان فرزانگان2

مقدمه

دبیرستان دوره اول فرزانگان2 که یکی از مدارس دخترانۀ تیزهوشان است، دارای استانداردهای بسیار بالای آموزشی است. این مدرسه دارای فضاهای آزمایشگاهی مجهز فیزیک، شیمی، زیست و کارگاه‌های حرفه و فن، اپتیک و نجوم می‌باشد. کتابخانه این مجموعه دارای بیش از 6000 جلد کتاب بوده و مجهز به رایانه و تلویزیون می‌باشد. در حال حاضر این مدرسه مجهز به ویدئو پروکتور، وایت برد هوشمند و مونیتورهایLCD می‌باشد. وسایل کمک آموزشی متنوع و مدرنی چون واندوگراف، ویژوالایزر، میکروسکوپ‌های الکترونیکی در این مدرسه برای دانش آموزان مهیا می‌باشد. همچنین کلیه کلاس‌های این مدرسه دارای سیستم رایانه‌ای و تلویزیون‌های LCD بزرگ 52 اینچی می‌باشند.

مراحل انجام پروژۀ اسمارت برد دبیرستان فرزانگان2

در سال 1391 پس از آشنایی شرکت نوآوران با این مجموعه، از طریق یکی از نمایندگان شرکت، کارشناسان دپارتمان برد هوشمند شرکت، در مدرسه فرزانگان2 حاضر شده و طی نشست‌های فنی اقدام به معرفی تخته هوشمند شرکت نوآوران تحقیق به کارشناسان این مدرسه نمودند. پس از بررسی های فنی، بردهوشمند این شرکت مورد توجه کارشناسان مدرسه فرزانگان قرار گرفت.

پس از آن مدرسه فرزانگان2 تعداد 19 عدد برد هوشمند iBoard به شرکت نوآوران سفارش داد و طی سه مرحله آموزش هوشمند سازی و تولید محتوا در این مدرسه برگزار گردید.

به دنبال رضایت این مدرسه از بردهای هوشمند شرکت نوآوران، این مدرسه در یکی از همایش‌های هوشمندسازی مدارس،

سالن همایش خود را در اختیار شرکت نوآوران قرار داد تا به منظور معرفی مدرسه ی هوشمند و آموزش محتوا سازی جهت سایر مدارس منطقه 1 آموزش و پرورش سمیناری آموزشی برگزار نماید.

خدمات پس از فروش مدرسه هوشمند

ما مفختریم که با حضور مداوم و موثر همکاران دپارتمان هوشمند سازی مدارس شرکت نوآوران در کنار کارشناسان این مدرسه که دارای استانداردهای بسیار بالایی می باشد کاملا از خدمات پس از فروش شرکت نوآوران برای تخته های هوشمند رضایت داشته است.


Original Post

صفحه اصلی | درباره ما | اخبار | محصولات | خدمات | نقشه سایت | تماس با ما

کلیه حقوق برای شرکت مهندسی نوآوران محفوظ است.