107 پروژه مدرسه هوشمند پیشتازان کامپیوتر
پروژه مدرسه هوشمند پیشتازان کامپیوتر
عضویت در خبرنامه
 

سیستم ویدئو کنفرانس چیست؟

مزایا و کاربردهای ویدئوکنفرانس

لابراتوار زبان

 

دیتا پروژکتور, دوربین مداربسته, برد هوشمند, سیستم کنفرانس, هوشمند سازی مدارس, وایتبرد هوشمند, هوشمند سازی, تابلو اطلاع رسانی

   

 

 پروژه های انجام شده 

۱۳۴۸/۱۰/۱۱ پروژه مدرسه هوشمند پیشتازان کامپیوتر

مختصری دربارۀ مدرسه هوشمند پیشتازان کامپیوتر

مدرسه هوشمند پیشتازان کامپیوتر ایران در سال 1388 فعالیت خود را آغاز کرد و در حال حاضر دارای چندین شعبه و نمایندگی مدارس دخترانه و پسرانه در تهران و شهرهای دیگر ایران می‌باشد.

اجرای پروژه اسمارت برد در مدرسه هوشمند پیشتازان کامپیوتر

در سال 1388 در اوایل شروع هوشمندسازی مدارس در ایران مدرسۀ پیشرو و مجهز پیشتازان کامپیوتر ایران که در آن زمان در مقطع ابتدایی دایر بود، به منظور خرید برد هوشمند در حال تحقیق دربارۀ شرکت‌های مطرح و فعال در زمینۀ تجهیزات هوشمندسازی مدارس بود. این مدرسه از طریق معرفی یکی از مشتریان قدیمی با شرکت نوآوران تحقیق آشنا شد و طی جلسات متعدد کارشناسان دپارتمان برد هوشمند شرکت نوآوران تحقیق با مسئول امور نمایندگی‌ها و همچنین جلسه با آقای مهندس سلطانی از مؤسسین این مدرسه و معرفی بردهای هوشمند و خدمات شرکت نوآوران، نهایتا مسئولین این مدرسه شرکت نوآوران را جهت تامین تخته های هوشمند خود انتخاب کردند.

پس از سفارش اسمارت برد به شرکت نوآوران، اسمارت بردهای خریداری شده در مدرسه شمارۀ 2 این مجموعه نصب و راه‌اندازی گردیده و رونمایی از تجهیزات این مدرسه‌ی هوشمند با حضور جمعی از نمایندگان وزارت آموزش و پرورش برگزار گردید.

لیست تجهیزات هوشمند سازی مدرسه هوشمند پیشتازان کامپیوتر

  • 14 برد هوشمند iBoard
  • 14 ویدئو پروژکتور هیتاچی

آموزش و خدمات پس از فروش مدرسه هوشمند پیشتازان کامپیوتر

پس از نصب و راه اندازی تخته های هوشمند و ویدیو پروژکتور در این مدرسۀ هوشمند، آموزش معلمان و کارشناسان این مدرسه در 2 مرحله انجام شد.

شرکت نوآوران تحقیق بر خود می‌بالد که با ارائۀ پشتیبانی شایسته و خدمات پس از فروش درخور به مشتریان گرانقدر خود رضایت این عزیزان را کسب نموده و آنان را همراهان همیشگی خود ساخته است. هم اکنون پس از گذشت چند سال این مدرسه هوشمند از تخته های هوشمند و خدمات شرکت نوآوران کمال رضایت را دارد.


Original Post

صفحه اصلی | درباره ما | اخبار | محصولات | خدمات | نقشه سایت | تماس با ما

کلیه حقوق برای شرکت مهندسی نوآوران محفوظ است.