109 پروژه مدرسه هوشمند خدیجه کبری
پروژه مدرسه هوشمند خدیجه کبری
عضویت در خبرنامه
 

سیستم ویدئو کنفرانس چیست؟

مزایا و کاربردهای ویدئوکنفرانس

لابراتوار زبان

 

دیتا پروژکتور, دوربین مداربسته, برد هوشمند, سیستم کنفرانس, هوشمند سازی مدارس, وایتبرد هوشمند, هوشمند سازی, تابلو اطلاع رسانی

   

 

 پروژه های انجام شده 

۱۳۴۸/۱۰/۱۱ پروژه مدرسه هوشمند خدیجه کبری

مقدمه

مدرسه هوشمند خدیجه کبری(س) در سال 1368 شمسی  پایه گذاری شده است. این مجموعه با همت دکتر عبدلله جاسبی بنیانگذار دانشگاه آزاد اسلامی و همسرشان خانم نسرین عباسپور تهرانی در سطح دبستان و راهنمایی تاسیس شد و طی سالهای بعد به سطوح دبیرستان و پیش دانشگاهی نیز گسترش یافت. این مدرسه هوشمند دخترانه در حال حاضر در مقاطع مختلف از پیش دبستانی تا پیش دانشگاهی فعالیت می کند و مقاطع این مدرسه در 3 ساختمان جداگانه و کنار هم قرار دارند.

این مدرسه هوشمند دارای امکانات آموزشی متعددی است که از جمله می توان به مجهز بودن همه کلاس ها به لپ تاپ، برد الکترونیکی و دیتا پروژکتور اشاره کرد. همچنین لابراتوار زبان ابن مجتمع آموزشی، مجهز به سیستم صوتی و تصویری بوده و قابلیت پذیرش 21 دانش آموز را به صورت همزمان دارد.

اجرای پروژۀ برد هوشمند در مدرسه خدیجه کبری

در 3 سال گذشته این مجتمع آموزشی اقدام به اجرای طرح هوشمندسازی برای مدارس خود در مقاطع مختلف تحصیلی نمود. پس از دریافت اطلاعات بردهای هوشمند و ویدیو پروژکتور از شرکت‌های عرضه کنندۀ تجهیزات هوشمندسازی، مسئولین این مدرسه هوشمند تصمیم گرفتند که با انجام اولین خرید وایت برد هوشمند و ویدیو پروژکتور خود به صورت همزمان از دو شرکت محصولات و خدمات پس از فروش این شرکت‌ها را با هم مقایسه کنند.

به دلیل کیفیت خوب تخته‌ هوشمند و ویدئو پروژکتور و همچنین خدمات پس از فروش مناسب شرکت نوآوران تحقیق، سفارش بعدی وایت برد هوشمند و دیتا پروژکتور این مدرسه به شرکت نوآوران داده شد.

لیست تجهیزات هوشمند سازی مدرسه هوشمند خدیجه کبری

  • برد هوشمند iBoard
  • ویدئو پروژکتور هیتاچی

آموزش و خدمات پس از فروش  اسمارت برد و تجهیزات هوشمندساز مدرسه هوشمند خدیجه کبری

پس از نصب و راه اندازی تخته های هوشمند و ویدیو پروژکتور در این مدرسه هوشمند آموزش‌های لازم برای کار با بردهای هوشمند و تجهیزات هوشمندسازی مدارس برای معلمان و کارشناسان این مدرسه فراهم شد.

پشتیبانی مناسب از اصول همیشگی شرکت نوآوران تحقیق بوده و این شرکت همواره با ارائۀ خدمات پس از فروش مناسب به مشتریان خود خواستار جلب رضایت این عزیزان می‌باشد. اکنون که سه سال از  آغاز این همکاری می‌گذرد،  این مدرسه هوشمند از اسمارت برد و دیتا پروژکتور جیبی و خدمات پس از فروش شرکت نوآوران تحقیق کاملا رضایت دارد.


Original Post

صفحه اصلی | درباره ما | اخبار | محصولات | خدمات | نقشه سایت | تماس با ما

کلیه حقوق برای شرکت مهندسی نوآوران محفوظ است.