130 هوشمندسازی آموزشگاه سایبرتک
هوشمندسازی آموزشگاه سایبرتک
عضویت در خبرنامه
 

سیستم ویدئو کنفرانس چیست؟

مزایا و کاربردهای ویدئوکنفرانس

لابراتوار زبان

 

دیتا پروژکتور, دوربین مداربسته, برد هوشمند, سیستم کنفرانس, هوشمند سازی مدارس, وایتبرد هوشمند, هوشمند سازی, تابلو اطلاع رسانی

   

 

 پروژه های انجام شده 

۱۳۹۴/۵/۲۸ هوشمندسازی آموزشگاه سایبرتک

آموزشگاه مهندسی سایبرتک (فراتر از رایانه) در اردیبهشت ‌ماه سال 1378 خورشیدی (1999 میلادی) توسط دکتر هوشنگ کاظمی تاسیس شد. سایبرتک نخستین آموزشگاه تخصصی ثبت ‌شده در حوزه فناوری اطلاعات است که با هدف ارتقای سطح دانش نوین در کشور تاسیس شده است. آنچه موسس سایبرتک را به تاسیس یک آموزشگاه تخصصی واداشت، کمبود نیروی کار متخصص در کشور و آموزش نیروی متخصص تازه‌ نفس بود. به این ترتیب، همکاری با شرکت‌ های پیشرو در خارج از کشور و استفاده از آخرین استانداردهای روز دنیا در زمینه آموزش، باعث شد که سایبرتک به نامی متفاوت در این حوزه تبدیل شود و سابقه طولانی، انتخاب اساتید تراز اول و آماده ‌سازی فضای آموزشی صمیمی، در کنار به ‌روز بودن مباحث و تجهیزات، باعث پُررنگ شدن نام سایبرتک در دنیای آموزش تخصصی شده است.

تجهیزاتی جهت هوشمندسازی آموزشگاه سایبرتک و استفاده بهینه از این وسایل درنظر گرفته شد که شامل موارد زیر می باشد:

· 5 عدد دیتاپروژکتور برای تجهیز 5 کلاس این آموزشگاه

  • 5 عدد تخته هوشمند iBoard

امکانات وایت برد هوشمند شرکت مهندسی نوآوران تحقیق برای آموزشگاه سایبرتک

بردهای هوشمند شرکت مهندسی نوآوران تحقیق، جهت استفاده در کلاسهای آموزش شبکه، محتواسازی و ICDL در این آموزشگاه نصب شده است. از مزایای بردهوشمند این است که، امکان فیلم برداری و ذخیره سازی صدا در کلیه مراحل ارائه مطلب را به کاربران می دهد. اسمارت برد شرکت نوآوران تحقیق دارای منوی فارسی برای استفاده راحتتر اساتید و دانشجویان می باشد. برد الکترونیکی توانایی ایجاد صفحات نامحدود را دارد. در آخر شایان ذکر است که برد هوشمند دارای 1 سال گارانتی تجهیزات می باشد.


Original Post

صفحه اصلی | درباره ما | اخبار | محصولات | خدمات | نقشه سایت | تماس با ما

کلیه حقوق برای شرکت مهندسی نوآوران محفوظ است.