180 راه اندازی برد الکترونیکی اداره آموزش و پرورش محلات
راه اندازی برد الکترونیکی اداره آموزش و پرورش محلات
عضویت در خبرنامه
 

سیستم ویدئو کنفرانس چیست؟

مزایا و کاربردهای ویدئوکنفرانس

لابراتوار زبان

 

دیتا پروژکتور, دوربین مداربسته, برد هوشمند, سیستم کنفرانس, هوشمند سازی مدارس, وایتبرد هوشمند, هوشمند سازی, تابلو اطلاع رسانی

   

 

 پروژه های انجام شده 

۱۳۹۴/۶/۱۱ راه اندازی برد الکترونیکی اداره آموزش و پرورش محلات

تاریخچه ای از اداره آموزش و پرورش

سوابق تعلیم و تربیت آدمی نشان میدهد که به علت ناچیز بودن مجموعه‌ میراث اجتماعی و ساده بودن ارتباطات انسانی آموزش و پرورش به وسیله خانواده‌ها و بیشتر به صورت غیرعمدی انجام گردیده است. با گسترده شدن دامنه دانش‌ ها و مهارت ‌های بشری و توسعه فرهنگ و تمدن ‌های مختلف، افزایش جمعیت، تراکم نفوس در شهرها و روستاها رفته رفته نوعی دخالت آگاهانه در جریان انتقال فرهنگ و تمدن به کودکان و نوجوانان ضروری شمرده شده و ضمن توجه به تربیت غیرعمدی پدید آمد و سالمندان با توجه به مقاصد معین به پرورش خردسالان پرداختند و برای انجام دادن وظایف تعلیم و تربیت به صورت رسمی و عمدی طبق ضوابطی به تدریج سازمان ‌های متعددی را ایجاد کردند. بدین جهت با پیشرفت تکنولوژی، دیگر خبری از تخته سیاه در مدارس نیست. اداره آموزش و پرورش محلات هم از تکنولوژی وایت برد هوشمند شرکت مهندسی نوآوران تحقیق استفاده و مدارس خود را به تخته هوشمند مجهز کرده است.

به همین منظور گفتگویی در جهت نصب و راه اندازی برد الکترونیکی با مدیر این پروژه داشته ایم.

چگونگی آشنایی اداره آموزش و پرورش محلات با برد هوشمند شرکت مهندسی نوآوران تحقیق را توضیح دهید.

اولین بار مدیر محترم مدرسه نمونه دولتی جناب آقای اسدی مسئول فناوری اطلاعات مدرسه شهر محلات از طریق چت آنلاین با اسمارت برد شرکت نوآوران تحقیق آشنا شدند و طی گفتگوی چتی که داشتند از کارشناسان شرکت ما درخواست کردند تا به محلات سفر کنند و با مجوز مدیر محترم آموزش و پرورش محلات مدارس این منطقه را به برد هوشمند مجهز نمایند.

آیا شرکت مهندسی نوآوران تحقیق قبلا هم با آموزش و پرورش محلات همکاری داشته و خدماتی ارائه داده است؟

شرکت مهندسی نوآوران تحقیق 4 سال است که بصورت مداوم با این اداره در ارتباط است و مدارس این سازمان را به ویدئو پروژکتور و بردهوشمند مجهز می کند.

خرید برد هوشمند چه کمکی به بهینه سازی اهداف این سازمان کرده است؟

امروزه تخته های هوشمند جایگزین مناسبی برای وایت برد و تخته سیاه شده است. با استفاده از برد هوشمند iBoard دیگر نیازی به یادداشت مطالب توسط دانش آموزان نیست زیرا این اطلاعات داخل کامپیوتر ذخیره می شود و در پایان کلاس همه مطالب تدریس شده بی کم و کاست در اختیار دانش آموزان قرار می گیرد.

تجهیزاتی که برای این سازمان در نظر گرفته شده شامل چه ابزاری می باشد؟

  • 200 عدد برد هوشمند
  • 30عدد دیتاپروژکتور هیتاچی

Original Post

صفحه اصلی | درباره ما | اخبار | محصولات | خدمات | نقشه سایت | تماس با ما

کلیه حقوق برای شرکت مهندسی نوآوران محفوظ است.