184 نصب برد الکترونیکی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر
نصب برد الکترونیکی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر
عضویت در خبرنامه
 

سیستم ویدئو کنفرانس چیست؟

مزایا و کاربردهای ویدئوکنفرانس

لابراتوار زبان

 

دیتا پروژکتور, دوربین مداربسته, برد هوشمند, سیستم کنفرانس, هوشمند سازی مدارس, وایتبرد هوشمند, هوشمند سازی, تابلو اطلاع رسانی

   

 

 پروژه های انجام شده 

۱۳۹۴/۵/۷ نصب برد الکترونیکی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر

درباره دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر

دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر واقع در جنوب غربی تهران با دوازده کیلومتر فاصله از تهران قرار دارد. این واحد در خرداد سال 1376 به صورت شعبه ای از واحد تهران جنوب تاسیس و طی مراسمی با حضور ریاست محترم دانشگاه جناب آقای دکتر جاسبی افتتاح گردید و در آذرماه 1377 رسما به صورت واحد دانشگاهی فعالیت خود را در رشته های مترجمی زبان انگلیسی، کاردانی کامپیوتر، کارشناسی حقوق قضایی، و با جذب 401 نفر دانشجو آغاز نمود. دانشگاه اسلامشهر دارای کلیه مقاطع آموزشی بجز دکترای تخصصی در سیستم های آموزشی تمام وقت، پاره وقت و آموزش معلمان و شش گروه عمده تحصیلی شامل: علوم انسانی، حسابداری، علوم پایه، فنی و مهندسی، تربیت بدنی و هنر فعالیت می کند و 206 نفر عضو هیات علمی تمام وقت دارد.

اجرای پروژۀ برد هوشمند و ویدیو پروژکتور در دانشگاه آزاد واحد اسلامشهر

دانشگاه آزاد اسلامشهر علاوه بر مقاطع کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و در مقطع دکترا هم دانشجو می پذیرد. این دانشگاه از لحاظ پروژه های مطالعاتی نیاز مبرمی به اسمارت برد داشت تا دانشجویان واساتید این دانشگاه بتوانند به راحتی پروژه های خود را روی تخته هوشمند و با صرف زمان کمتر به نمایش درآورند. در نتیجه مسئولین دانشگاه از کارشناسان برد هوشمند شرکت مهندسی نوآوران تحقیق درخواست تجهیز کلاسهای دانشگاه به بردهای هوشمند را داشتند. کارشناسان واحد برد هوشمند هم این خدمات را برای داشتن کلاسهای هوشمند به مسئولین این دانشگاه ارائه دادند.

تیم خبره شرکت نوآوران تحقیق این پروژه را طی یک روز به اتمام رساندند و به رییس دانشگاه تحویل دادند و شایان ذکر است که متخصصین در حوزه وایت بردهوشمند طی یک ماه به اساتید این دانشگاه آموزش حضوری دادند.

خدمات پس از فروش این محصول

شرکت مهندسی نوآوران تحقیق همیشه در حیطه ارائه خدمات پس از فروش پیشگام است. کارشناسان تخته های هوشمند هم برای مشتریان خود اعم از جدید و قدیمی خدماتی نظیر 5 سال پشتیبانی و تعویض لامپ را در نظر گرفته است. شرکت نوآوران تحقیق با توجه به سابقه مدیدی که در ارائه برد الکترونیکی و ویدئو پروژکتور دارد، بهترین برند را به مشتریان خود پیشنهاد می کند.


Original Post

صفحه اصلی | درباره ما | اخبار | محصولات | خدمات | نقشه سایت | تماس با ما

کلیه حقوق برای شرکت مهندسی نوآوران محفوظ است.