185 نصب بردهوشمند سازمان بنادر و دریانوردی
نصب بردهوشمند سازمان بنادر و دریانوردی
عضویت در خبرنامه
 

سیستم ویدئو کنفرانس چیست؟

مزایا و کاربردهای ویدئوکنفرانس

لابراتوار زبان

 

دیتا پروژکتور, دوربین مداربسته, برد هوشمند, سیستم کنفرانس, هوشمند سازی مدارس, وایتبرد هوشمند, هوشمند سازی, تابلو اطلاع رسانی

   

 

 پروژه های انجام شده 

۱۳۹۴/۴/۱۰ نصب بردهوشمند سازمان بنادر و دریانوردی

دربارۀ سازمان بنادر و دریانوردی

اعمال حاکمیت دولت در سواحل و بنادر به منظور فراهم ساختن تسهیلات لازم در جهت گسترش امور تجارت دریایى و ارتباطات ساحلى و همچنین وصول حقوق و عوارض متداول، در مجموع قسمتى از وظایف سازمان بنادر و دریانوردی را تشکیل می دهد که سابقه تنظیم تاریخى آن به 12 ذیحجه سال 1229 برابر با 25 نوامبر 1814 میلادى باز می گردد.

برد هوشمند سازمان بنادر و دریانوردی

سازمان بنادر و دریانوردی تعدادی وایت برد هوشمند و دیتا پروژکتور از برخی شرکت‌های دیگر خریداری کرده بود که با توجه به اینکه آن شرکت‌ها، صرفا فروشندۀ بردهای هوشمند بودند و هیچگونه خدمات پس از فروشی برای بردهای الکترونیکی خود فراهم نمی کردند، این سازمان از شرکت مهندسی نوآوران تحقیق در زمینۀ جابجایی و سرویس دوره‌ای تخته های هوشمند خود درخواست یاری نمود.

پس از انجام این همکاری و ارائۀ خدمات مورد نیاز این سازمان، ارتباط خوبی در جهت ادامۀ همکاری ایجاد گردید و پس از اطمینان از پشتوانه و خدمات پس از فروش مناسب شرکت نوآوران تحقیق قسمت های مختلف این سازمان، اقدام به خرید بردهوشمند و ویدیو پروژکتور مورد نیاز خود از این شرکت نمودند.

لیست تجهیزات تخته هوشمند سازمان بنادر و دریانوردی

  • ویدئو پروژکتور
  • برد هوشمند iBoard

خدمات پس از فروش اسمارت برد

همانگونه که در بالا اشاره شد سازمان بنادر و دریانوردی پس از دریافت خدمات پشتیبانی شرکت مهندسی نوآوران تحقیق برای وایت بردهوشمند و تجهیزات هوشمندسازی خود که از شرکت‌های دیگر خریداری کرده بود و مقایسۀ خدمات و پشتیبانی شرکت نوآوران و میزان مسئولیت پذیری در رابطه با تجهیزات هوشمندساز و بردهوشمند خود شرکت مهندسی نوآوران تحقیق را به عنوان تامین کنندۀ تخته های هوشمند خود انتخاب نمود.

باور شرکت نوآوران تحقیق این است که مشتریان سرمایۀ بی بدیلی هستند که جلب رضایت آنان سبب بقای هر سازمانی می شود که در چهارچوب اهداف بلند مدتی حرکت می‌کند.


Original Post

صفحه اصلی | درباره ما | اخبار | محصولات | خدمات | نقشه سایت | تماس با ما

کلیه حقوق برای شرکت مهندسی نوآوران محفوظ است.